• Een zee aan ervaring, enthousiasme en kennis
  • Versheid en kwaliteit hoog in het vaandel
  • Uitstekende service
header-fish-with-leaf-2 header-dubble-leaf

Elcapricho Salmuria

de umami van de cantabrische zee

€ 

flesje 100 ml
  • Een zee aan ervaring, enthousiasme en kennis
  • Versheid en kwaliteit hoog in het vaandel
  • Uitstekende service
Geïnspireerd door de Romeinse Garum, biedt de Salmuria van El Capricho, ons een perfecte vloeibare smaakmaker voor het koken, marineren of pekelen van verschillende producten.

Deze amberkleurige vloeibare smaakmaker wordt verkregen tijdens het rijpingsproces van ansjovis in zout.
Salmuria, een natuurlijke smaakversterker, vertegenwoordigt de Umami-smaak die vandaag de dag zo veel wordt gebruikt in de meest avant-garde keukens, omdat de grote smaak en intensiteit perfect is voor het wijzigen van texturen of het verhogen van de smaak van zeevruchten naast vele andere toepassingen.
Aangenomen wordt dat het in de 13e eeuw door de cisterciënzer monniken van Amalfi werd gecreëerd, geïnspireerd door de Romeinse Garum, en tegenwoordig wordt het in de Italiaanse keuken veel gebruikt als topping op pasta of ook bij gebakken groenten.
Ingrediënten: Ansjovis, Zout
Inhoud: 100 ml