Makreel in muscadet - J.C. David
Filets de maquereaux au muscadet
€
- Een zee aan ervaring, enthousiasme en kennis
- Versheid en kwaliteit hoog in het vaandel
- Uitstekende service
Een Franse klassieker uit Boulogne-sur-Mer, dé vissershaven aan de Opaalkust. Bij J.C. David worden malse makreelfilets ingelegd in muscadet, de frisse witte wijn uit de Loirestreek, en op smaak gebracht met aromaten. Het resultaat: stevige, sappige filets met een zachte, licht zurige toets die de volle smaak van de makreel mooi in balans brengt.
Gewoon uit het blik op een sneetje geroosterd brood, met een paar druppels citroen en wat versgemalen peper: meer heb je niet nodig voor een heerlijk aperitiefhapje. Maar ze doen het ook prima in een lauwe salade met krieltjes en rode ui, op een toast met wat zure room, of als snelle lunch met een frisse groene salade.
Merk: J.C. David · Inhoud: 176gr · Prijs per blik
Tip van STELOY: giet de marinade niet weg! Met een scheutje olijfolie en wat mosterd erbij heb je meteen een smaakvolle vinaigrette voor je salade.